Απέραντη θλίψη προκαλεί η είδηση του θανάτου του Δερματολόγου Δημήτρη Πέτρα τόσο στο Αγρίνιο, όσο στην Πλαγιά και τη Λευκάδα.
Ο εκλιπών αντιμετώπιζε ένα σοβαρό πρόβλημα υγείας το οποίος δεν κατάφερε να ξεπεράσει.
Η Εξόδιος Ακολουθία θα τελεστεί στις 14:00 το μεσημέρι της Τετάρτης, 10 Ιανουαρίου 2024 στον Ιερό Ναό Κοιμήσεως της Θεοτόκου, στην Πλαγιά Αιτωλοακαρνανίας.
Η σορός θα βρίσκεται στην Εκκλησία μία ώρα νωρίτερα (13:00).
We read it in:
ΕΠΙΣΗΜΑΝΣΗ: Ορισμένα αναρτώμενα από το διαδίκτυο κείμενα ή εικόνες (με σχετική σημείωση της πηγής), θεωρούμε ότι είναι δημόσια. Αν υπάρχουν δικαιώματα συγγραφέων, παρακαλούμε ενημερώστε μας για να τα αφαιρέσουμε. Τα άρθρα που δημοσιεύονται εκφράζουν τον/την συντάκτη/τριά τους και οι θέσεις δεν συμπίπτουν κατ’ ανάγκην με την άποψη του kidiesnews.gr (φώτο απο διαδίκτυο).